התמזל מזלי באמצע הדרך, באמצע החיים, לזכות בשירות מקצועי מעל ומעבר לכל סטנדרט, גם בהיבט המקצועי, גם במסירות, גם בגישה, גם בפיקוח. דוגמא ומופת למקצועיות. בדרך כלל למדנו למדוד עלות מול תועלת. יקירותיי, התועלת שאתן מביאות גדולה לאין שיעור על העלויות! יישר כוח! תודה רבה רבה ותמשיכו בדרך זו.

בשנה האחרונה איה ושני מעצבות עבורנו בית פרטי שרכשנו מקבלן. מדובר בתהליך ארוך, אינטנסיבי ומלחיץ לעתים, ומאוד אינטימי. 

הודות למקצועיות ורגישות רבה של איה ושני - החיבור היה מיידי. הן ביררו את הטעמים וההעדפות שלנו, הבינו את המגבלות התקציביות והתחילו לעבוד. הן מצאו עבורנו פתרונות יצירתיים לדברים שהפריעו לנו בשבלונה הקבלנית, הכינו תכניות מא' ועד ת' לכל דבר אפשרי (בינוי/חשמל/נגרות/פריסות ריצוף ובטח שכחנו עוד כמה), תזמנו את הדברים, עבדו בשיתוף פעולה עם הקבלן הראשי ועם הספקים השונים, ונתנו תחושה שיש על מי לסמוך. כל זה - בזמינות לא מובנת מאליה, ותמיד עם חיוך. 

בתוך כל הבלאגן התקציבי שפרויקט כזה מביא אתו (וטרם הסתיים), אנחנו כל הזמן אומרים שלבחור בהן היה הדבר המשתלם ביותר שעשינו. בקיצור, ואם עדיין יש צורך להבהיר - אנחנו ממליצים עליהם בחום גדול.

 

איה ושני יודעות להתאים את הבית לצרכים של דייריו. ולא מפחדות מאתגרים! הצבנו בפניהן אתגר לעצב דירת סטודיו שעל אף שטחה הקטן תכיל בנוסף למקום שינה גם פינת אוכל, פינת עבודה ומטבחון. איה ושני הצליחו לעצב הכל בהרמוניה, מבלי ליצור תחושה של צפיפות או עומס. הפונקציונאלי והאסתטי באים באיזון מושלם  בסטודיו וכל דרישה שהייתה לנו קיבלה מענה. ממליצה בחום

 

את איה ושני בחרנו כבר בשלב ראשוני של קניית הבית והתכניות. עוד כשאנחנו ראינו דפים ומספרים,הן כבר ראו אווירה ואת אחרון הפרטים.

איה ושני הן שילוב מאוזן של קשב ופתיחות, עם ידע, אסתטיקה והכרות עם ההשראות והמקומות היפים והנכונים. הן מביאות שילוב מנצח של הסתכלות על התמונה הרחבה, עם ירידה לפרטים.

היה ברור לנו שכדי להינות מתוצאה סופית מוקפדת ומדויקת, אנחנו צריכים ליווי מקצועי, אישי ומותאם. כזה שיעוף ויחלום איתנו, וגם ידע לכוון ולאסוף.  איה ושני היו איתנו בכל אחד מהשלבים במחויבות, סבלנות, אכפתיות ותמיד עם חיוך, טוב טעם ורצון טוב!

שמחים שמחים, על הבחירה בכל אחת מהן ובשתיהן יחד.. וממליצים בחום רב!

אנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה, השדרוג ממש משמעותי. והכל תודות לכן!!!
יש לכן עין מדהימה ורגישות נפלאה להבין מה הלקוחות שלכם רוצים וצריכים (גם אם לפעמים הם לא מצליחים להבין את זה בעצמם).
גם ניהול הפרויקט היה יעיל, כולל התמיכה בתקשורת עם הקבלנים, עם עמידה מרשימה בזמנים. בקיצור, מבחינתנו היתה חוויה נהדרת לעבוד אתכן, אין לי ספק שכל מחשבה על שיפוץ נוסף, תעבור דרככן, וכמובן נמליץ בשמחה.
מאחלים לכן המון הצלחה בפרויקטים נוספים.

כשנודע לנו שהבית שקנינו, בית שתוכנן לעבור שיפוץ קוסמטי קטן ואולי הרחבה קטנה , הפך להיות בית להריסה..נכנסנו למערבולת ומצאנו את עצמנו בתוך פרויקט בנייה מהיסודות. המזל שלנו היה הבחירה בשני דגן זילברמן ( איה & שני ) היא היתה האור שהאיר לנו את הדרך בצורה מקצועית, ללא פשרות ועם חיוך מתמיד. שני ידעה לחבר אותנו לאנשי המקצוע הנכונים החל מהאדריכל ( את רב ההובלה של התכנון וליווי הביצוע שני עשתה ), הקבלן ועד ספקי הקרמיקה וגופי התאורה .

בניית הבית מהייסוד אילצה אותנו לחסוך בהוצאות אחרות , שני ידעה להוביל ללוות ולייעץ לשלב בצורה מושלמת בין הפרקטיקה, הרצונות שלנו והיופי. היכולת האדירה שלה ליצור הרמוניה ולשלב בין החומרים השונים מתבטאת כל פעם מחדש כשנכנסים לביתנו אורחים חדשים 

ובדרך קבע המשפט הראשון הוא ״וואו!! איזה בית מהמם!״ ״מי המעצב שלכם? ״ וזה היה עוד בכלל לפני שתלינו את כל גופי התאורה והלבשת הבית לא הושלמה . כשהמשפט ״טוב בואי נתייעץ עם המעצבת״ הפך להיות משפט שגור בפי בעלי ( אחד שלא הבין למה הפונקציה הזו קיימת בכלל) הבנתי שלא יכולנו לבחור טוב יותר!!!

 

צמד המעצבות הכי מקצועיות שנתקלתי. יודעות להתאים את עצמן לדרישות הלקוח, לוחות הזמנים כמו ברזל אין הברזות אין הפתעות. המלצה הכי טובה מכל הספקים שעבדנו איתם. תותחיות !! אלופות העולם, מוכשרות שאתן והכל מגיע בעטיפה של מקצועיות וחיוך. המשיכו בדרך המדהימה שלכן להגשים לאנשים חלומות.

 

 

איזה מוכשרות אתן. מנסיון ממליצה בחום. חוויה מופלאה לעבוד אתכן, אנושיות עם מקצועיות ויצירתיות. שילוב מנצח ! 

איה ושני יקרות ♥️ 
אתן אלופות! אנחנו נהנים מהבית יותר ויותר, כל יום אוהבים אותו יותר. הכל פגז! 
תדעו שעשיתם עבודה מעולה ואנחנו מוקירים אותה. ♥️