ארגז הכלים שלנו

עיצוב בית הנו מסע מורכב, אישי מאד, שיוצר חוויה גדולה, מעצימה ומלאת סיפוק עבורכם.
במסע תצליחו למצוא את הקול העיצובי הייחודי שלכם בזכות יכולת ההקשבה וההכלה שלנו. תוכלו ליהנות ממסע זה, עם בטחון ושקט נפשי לאורך כל התהליך בשל הליווי, הניסיון והתפיסה העיצובית שלנו.

 

יש לנו אהבה גדולה לתחום העיצוב, במיוחד לסגנון עיצוב שנשאר ונשמר רלוונטי לאורך שנים. אנחנו משלבות חומרים ייחודים, בקומפוזיציה ובמינונים המאפשרים לעיצוב להיות 'על זמני'. שתינו יחד, מצליחות לייצר עבורכם תמהיל משלים זו לזו.
 

אנחנו מאמינות שהכי חשוב לבצע את עבודתנו ביושרה ודרך ארץ. אמונה זו תביא להגשמת החלום שלכם ע"י מציאת פתרון לכל בעיה, לחיבור מוצלח עם כל בעל מקצוע ולהתגבר על כל מכשול.
פרק הזמן שנעבוד במשותף על הגשמת חלומכם, הנו תקופה משמעותית מאד עבורכם ועבור משפחתכם. אנו בטוחות כי תגיעו עמנו לתוצאה אופטימלית, שכן יש לנו את כל הכלים והידע כדי להביא לתוצאה זו: מניפה רחבה של מיטב בעלי המקצוע,יצירתיות, ניסיון נרחב בתכנון ועיצוב, ובעיקר רצון ללוות אתכם באופן אישי לאורך התהליך וגם אחריו.

 

ביתכם  הוא ביתנו ואנו מבטיחות לתת לכם את כל תשומת הלב בכל שלב בדרך.

מי אנחנו

נפגשנו לפני כעשור, בשבילי גן הילדים בקיבוץ, בדרך לאסוף את בננו הבכורים.
החיבור בנינו היה מיידי, תחילתה של חברות מופלאה... החיבור לסטודיו משותף נרקם בשנת 2017, וגילינו שגם בעיצוב אנו משלימות אחת את רעותה. כל אחת הביאה לסטודיו את ניסיונה העשיר מהלימודים, מהעבודה ומהחיים עצמם, המהווים עבורנו השראה יומיומית.

הסטודיו שלנו מתמחה בתכנון ועיצוב דירות ובתים פרטיים. תכננו במהלך השנים למעלה מ-60 פרויקטים בהיקף של כ-5,600 מ"ר.

יש לנו תשוקה רבה לעיצוב וניסיון של למעלה מעשור . הסוד שלנו הוא ללכוד בדיוק את חיי היומיום שלכם ולעצב בפשטות בית פונקציונלי. בסטודיו שלנו גורסים כי בכל תקציב נתון ניתן לממש חלומות.

אנו אוהבות לעבוד עם חומרים טבעיים, טקסטורות ושילוב נכון של צבעים היוצרים תחושה חמה ונעימה. הגישה העיצובית שלנו מתבססת על ההנחה כי אין מתכון כללי לעיצוב. אנו מתייחסות לכל בית וחלל בהתאם לדייריו ולתנאי השטח שלו.

 

אנו מאמינות שבית צריך להיות כזה שכמהים לחזור אליו ..

שני דגן זילברמן

איה אמוזג

6F7A5339
press to zoom
6F7A5312
press to zoom
1/6

בוגרת לימודי עיצוב פנים המכון הטכנולוגי חולון HIT, תואר ראשון בחינוך והוראה מאוניברסיטת תל אביב. עם ניסיון של 18 שנים בתחום העיצוב.

 בוגרת לימודי עיצוב פנים של בית הספר לעיצוב "אולטימה".

תואר שני במנהל עסקים  (MBA). 

עם ניסיון של 8 שנים בתחום העיצוב.